Společnost UNIKO spol. s r.o. zahájila svou činnost v roce 1992 a od prvopočátku se zabývá výrobou a prodejem výrobků kožené galanterie. Ve své podstatě tato společnost navázala na více než 100 letou tradici výroby kožených výrobků ve městě Pacov, která úspěšně přetrvala i v dobách pro tuto branži nepříznivých. V současné době společnost vystupuje nejen jako spolehlivý tradiční výrobce, ale také - a hlavně - jako producent módních kožených doplňků pod vlastní značkou s důrazem na kvalitu, design a vysokou užitnou hodnotu každého výrobku.

Jako výrobci značky UNIKO premium leather jsme specializováni na drobné kožené výrobky určené pro zákazníky všech vrstev, kteří mají smysl pro krásnou kůži a dokonalé řemeslné zpracování každého výrobku.

Velice důležitý směr naší produkce je také výroba reklamních a dárkových předmětů včetně speciálních ražeb a potisků.

Dlouhodobou zkušeností na západoevropských trzích jsme si osvojili různé technologie zpracování našich výrobků, i proto je většina produkce také na těchto trzích umísťována.

Sortiment:

Současná kolekce svou šíří a charakterem oslovuje zákazníky všech věkových skupin, kteří vyžadují od každého zakoupeného výrobku nejvyšší kvalitu ručního zpracování přírodní kůže a kladou důraz na dokonalé vypracování detailu. Exkluzivně vyvinutý přirodně třísločiněný materiál zřetelně dává vyniknout přirozené kresbě a s ničím zaměnitelnému pocitu z dotyku pravé hovězinové kůže. Tento materiál, společně s tradičním ručním zpracováním a celkovou konečnou úpravou všech modelů, poskytuje možnost každý výrobek označit jako originál. Kolekce je vyráběna v hnědé a černé barvě. Ostatní barevné odstíny je možné vyrábět zakázkově dle předběžné dohody. Každý výrobek je samostatně zabalen do sáčku a krabičky. Nedílnou součástí výrobku je také garanční lístek s kódovým označením výrobku a jeho stručnou charakteristikou. Specifikaci a obrázky většiny našich výrobků najdete v prodejním katalogu.